Домашня сторінка  
Про нас Преса Контакти Робота з персоналом
 
Мапа сайту English 
Корпоративні клієнти
Приватні клієнти
Кастодіальні послуги
Система Клiент-Банк
Конфіденційність
Конфіденційність

Заява про дотримання таємниці

Ця заява про дотримання таємниці мала відношення до www.hvb.com.ua, веб-сайту "Дас Айне Банк". Сторінки на сайті могли містити посилання на інші джерела інформації всередині чи поза Дас Айне Банку, до яких не застосовувалося положення про дотримання таємниці. Особисті дані, що були отримані у зв'язку з цим веб-сайтом, збиралися, опрацьовувалися та використовувалися виключно "Дас Айне Банком" згідно з положеннями українського законодавства про дотримання таємниці.

Як ми використовували інформацію про Вас ?

У звязку з нашим веб-сайтом виявлялися різні типи особистих даних. Ми цю інформацію використовували таким чином:

  • Якщо Ви відсилали нам повідомлення або давали нам вказівки в оперативному режимі (напр., замовлення копії нашого річного звіту), ми використовували ці дані лише для опрацювання вашого запиту.
  • Ми також використовували будь-яку особисту інформацію, отриману від Вас під час реєстрації на послугу (напр., підписка через електронну пошту), лише в тому обсязі, який був необхідний для надання послуги, про яку йшла мова.
  • Ми зберігали анонімні записи відвідувань нашого сайту. Ми здійснювали статистичну обробку цих даних з метою аналізу та покращення структури нашого веб-сайту та користування ним.

Куди потрапляла інформація про Вас ?

Ваші запити та повідомлення опрацьовувалися співробітниками "Дас Айне Банку". Для технічного забезпечення нашого веб-сайту ми використовували послуги зовнішнього постачальника, який відповідно до договору зобовязаний був обробляти дані, що виникали у зв'язку з нашим веб-сайтом, лише дотримуючись інструкцій "Дас Айне Банку".

 

Конфіденційність I Правова інформація Дас Айне Банк
Поточна інформація

Ринкові відсоткові ставки 
Ринкові валютообмінні курси 
Курси та ставки "Дас Айне Банку"