Домашня сторінка  
Про нас Преса Контакти Робота з персоналом
 
Мапа сайту English 
Робота з персоналом
Профіль
Вакансії
Кодекс цінностей
Керівні засади
Кодекс етики
Процес працевлаштування
Корпоративні клієнти
Приватні клієнти
Кастодіальні послуги
Система Клiент-Банк
Робота з персоналом
Процес працевлаштування

Ви мали нагоду переглянути приклади наших вакансій і колись можна було заповніти аплікаційну форму в режимі онлайн.

Для того, щоб розпочати заповнення нашої анкети в режимі онлайн, ми просили ознайомтися з Зобов'язанням щодо нерозголошення приватної інформації. У разі згоди з цим зобов'язанням, Ви могли заповнити та надіслати аплікаційну форму.

Процес прийняття на роботу розпочинався з подання Вами заяви в режимі онлайн. Ми розміщували інформацію про вакансії на нашому сайті, де Ви могли ознайомитися з головними вимогами до аплікантів.

Уважно прочитавши інформацію про вакансії та посадові обов'язки, Ви могли обрати вакансію, що відповідала Вашим знанням та вмінням. Не було потреби подавати заяву на декілька вакансій: як тільки інформація про Вас потрапляла до нашої бази даних, ми розглядали Вашу кандидатуру і на інші посади, які на нашу думку відповідали Вашим вмінням та професійним інтересам.

У нашій анкеті в режимі онлайн Вам потрібно було вказати інформацію щодо вашого досвіду роботи, навчання та особистих даних. Після отримання цієї інформації, ми могли попросити Вас надіслати своє резюме з більш детальною інформацією.

На підставі отриманої інформації, ми могли прийняти рішення щодо того, чи відповідають вимогам вакантної посади, на яку ви зверталися, ваші здібності, таланти, освіта та досвід. Якщо ваші інтереси та вміння співпадали з нашими критеріями на цьому етапі процесу працевлаштування, ми запросили б Вас на співбесіду. Вона надала б нам можливість ближче познайомитися з Вами, дізнатися про Вас більше, а також, Вам - познайомитися з Банком. Це - двосторонній процес знайомства.

Під час процесу працевлаштування наші співробітники, які проводили б інтерв'ю, змогли б надати відповіді на всі Ваші запитання. Також, Ви опинилися б в середовищі "Дас Айне Банку". Співбесіда допомогла б Вам краще зрозуміти вимоги та робочі обов'язки посади, на яку ви претендували б. Після остаточного розгляду кандидатури ми визначали, чи змогли б ми запропонувати Вам роботу в "Дас Айне Банку".

Ми дякуємо за Ваше можливе бажання працювати з нами!

 

 

Конфіденційність I Правова інформація Дас Айне Банк
Поточна інформація

Ринкові відсоткові ставки 
Ринкові валютообмінні курси 
Курси та ставки "Дас Айне Банку"